3 червня в Олешківській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. № 2 відкрився пришкільний відпочинковий табір «Престиж», основним напрямком якого є організація повноцінного відпочинку дітей, створення умов для організації змістовного дозвілля під час літніх канікул.

День розпочався ранковою драйвовою зарядкою, яку провели дівчата-організатори (учні 8-х кл). Після сніданку всі пішли на подвір'я на урочисту лінійку відкриття, де учнів об’єднали у загони, познайомили з вихователями та старшими учнями-організаторами. Вихованців ознайомили з правилами поведінки в таборі, були проведені інструктажі з ТБ. Відбулася зустріч з медичним працівником школи. Завершилося "знайомство" драйвовою піснею "Радуга" у виконанні 8 загону.

У загонах перший день пройшов позитивно та цікаво, відбулося ігрове «Знайомство». Протягом дня діти проявляли свою творчість, фантазію, готували назви, девізи, оформлювали емблеми загонів.

Першого дня роботи літнього пришкільного табору до школи завітали представники Херсонсьої бібліотеки ім. Б.А.Лавреньова, де клоуни-аніматори розважали дітей, влаштували рухливі ігри та конкурси.

Після обіду на дітей чекала святкова дискотека та повернення додому.

Сподіваємося, що літній відпочинок у пришкільному таборі «Престиж» буде цікавим та залишить незабутні спогади у душі кожної дитини. Бажаємо дітям гарного відпочинку, оздоровлення та незабутніх вражень!


Кiлькiсть переглядiв: 167

Коментарi

Новини

Календар

Попередня Червень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Опитування

Хто відвідував наш сайт?