"День здоров'я" у пришкільному таборі "Престиж"!

Здоров’я дитини – багатство України! Це її сьогодення і що, найголовніше, – майбутнє!

Проведення загальної фізичної розминки зранку під музику, що неодмінно подобається дітям - вже стало невід'ємною частиною дитячого відпочинку. Ну і як же без смачного сніданку?

Потім діти разом із вожатими взяли участь у загальному надзвичайно цікавому, корисному, спортивному фут-квесті "Для здорової дитини підкоряються вершини". Організатори табору підготували для дітей маршрутні листи із завданнями, які чекали їх на кожній станції. Кожна станція мала за мету розкрити важливість здорового способу життя, гігієни, значення фізичного розвитку та правильного здорового харчування! Діти були налаштовані на те, щоб отримати задоволення від квесту, виконували усі завдання, які перед ними стояли та довели те, що здоров'я потрібно берегти!

Організатори, вожаті та вихованці мали бесіди в загонах на тему "Здорового способу життя". Створювали тематичні колажі: "Здоровим бути модно", "Я за здоровий спосіб життя".

Після обіду свою роботу розпочали студії табору! Діти займалися творчістю, співали, вчилися бути екскурсоводами та зазирнули до минулого життя школи!

Завершився день у таборі іграми дітей на свіжому повітрі!

Кiлькiсть переглядiв: 147

Коментарi

Новини

Календар

Попередня Квітень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 

Опитування

Хто відвідував наш сайт?